Komponent Distribütörleri & Partnerlerimiz

Global distribütörlerden düzenli olarak her hafta yapılan toptan elektronik komponent yüklemelerimiz; uygun maliyetli, hızlı ve güvenilir bir şekilde kapınıza teslim edilmektedir.

Elcom International Pvt. Ltd.

Elcom International, 1981’den beri akıllı elektronik ve elektromekanik bileşenler üreten ve dünyanın her yerindeki müşterilere hizmet veren Hindistan’daki birkaç güvenilir ve uzman Elektronik bileşen üreticisinden biridir. Elcom International’ın son teknoloji ürünü üretim altyapısı ve yüksek donanımlı test laboratuvarları yıllar boyunca birden çok saygın sertifika standardını başarıyla edinmiş ve güvenilir bir şekilde sürdürmüştür. Örneğin ABD’deki Underwriters Laboratories (UL), süreçteki tutarlılığımız nedeniyle Kolhapur’daki iyi donanımlı Elcom International test laboratuvar birimlerini başarıyla onayladı. Ve ISO 9001, Hindistan sertifikası da tesislerimizde takip edilen üretim sürecimizin kalitesini onaylamıştır…

Teruilai Electronics Co.

Teruilai Electronics Co., Ltd (kısaca TRL), 2008’den beri RF Mikrodalga Çözümleri için profesyonel bir tasarımcı ve üreticidir. Milimetre Dalga Konnektörü (1.0mm, 1.85mm, 2.4mm, 2.92mm, 3.5mm); RF Koaksiyel Konnektörler (N, SMA, SSMA, RPSMA, SMP(GPO), SMPM, BMA, SBMA, TNC, TNCA, RPTNC, BNC, MiniBNC, FME, MCX, MMCX, SHV, MHV, TRB, SAA(1.0/2.3) ) UHF, SMB, SSMB, L29(7/16), 4.3-10, 4.1-9, 5, L9(1.5/5.6), SMC, SMZ(Tip43), QMA, C, SC, C2, HN vb.), RF Koaksiyel Adaptörler, Koaksiyel Sonlandırmalar, RF Kablo Tertibatları, Paratoner, Sabit Koaksiyel Zayıflatıcı vb. Telekom, Havacılık, Navigasyon, 5G ve Radar Algılama sektörlerindeki Uygulamalar için geniş bir ara bağlantı çözümleri yelpazesi sunuyoruz.


Diğer Partnerlerimiz

Global distribütörlerden düzenli olarak her hafta yapılan toptan elektronik komponent yüklemelerimiz; uygun maliyetli, hızlı ve güvenilir bir şekilde kapınıza teslim edilmektedir. Sipariş ve fiyat teklifi için mesajlarınızı bekliyoruz!

ELEKTROGES

Line Card

Line Card başta olmak üzere tüm modüler PCB baskı devre ihtiyaçlarınızın elektronik komponentlerini eksiksiz tedarik ediyoruz. ENTEGRE-IC, kapasitör, kondansatör vb…

ELEKTROGES

Fiyat Teklifi Al

Elektronik komponent fiyat teklifi, stok bilgisi, ürün talebi ve toptan sipariş hakkında bilgi almak için form doldurun. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.