Mühendislik

Deneyimlerimizle endüstriyel, medikal, otomotiv ve savunma sektörlerinde donanım ve yazılım tasarımları sunuyoruz. MCU, MPU, SoC, FPGA gibi bileşenler kullanarak EMI/EMC, IEC, ISO, IPC, MIL-STD gibi standartlara uygun projeleri hayata geçiriyoruz.

Donanım ve Yazılım Tasarımında Endüstriyel Uzmanlık

Endüstriyel, medikal, otomotiv ve savunma sanayi sektörlerindeki tecrübelerimizden yola çıkarak dijital, analog, güç elektroniği, IoT, RF tabanlı sistemleriniz için MCU, MPU, SoC, FPGA kullanarak EMI/EMC, IEC, ISO, IPC, MIL-STD gibi global standartlara uygun donanım & yazılım tasarımı ihtiyacı olan projelerinizi One-Stop şirket düzeninde hayata geçiriyoruz.

Proje Yönetim Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Proje yönetim sürecimiz, müşteri memnuniyeti odaklıdır ve her aşamada müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olmayı hedefler. Böylece, ihtiyaçları doğru anlamak ve projeyi başarılı bir şekilde tamamlamak için işbirliği içinde çalışırız.

Sistem Tasarımı

İhtiyaçların belirlenmesini ve sistem tasarımını birlikte yapıyoruz.

Proje Başlangıcı

Onayınızdan sonra sözleşme çerçevesinde projeye başlıyoruz.

Gözden Geçirme

Tasarım aşamasında projeyi sizlerle birlikte gözden geçiyoruz.

Prototip Üretimi

Prototip üretimi yaptıktan sonra tasarım doğrulama sürecini tamamlıyoruz.

Seri Üretim

Son adım olarak projenizi seri üretim ve bitirme aşamasına geçiriyoruz.

Projeniz Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın Ve Birlikte Harekete Geçelim!

Elektronik sektöründe olmayan, sadece “Fikri veya İhtiyacı olan” tüm müşterilerimize özel bir çözüm sunuyoruz. Çünkü bizim amacımız sizin fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaktır.

İletişim formunu doldurarak projenizin detaylarını bizimle paylaşın ve sizinle iletişime geçmek için sabırsızlıkla bekleyen ekibimizle buluşun!

  ELEKTROGES

  Yüklemelerimiz

  Her hafta Digikey, Mouser, Rochester, TTI, Arrow, Avnet, Future, Verical ve Master gibi global distribütör firmalardan toptan elektronik komponent tedariği yapmaktayız.

  ELEKTROGES

  Line Card

  Line Card başta olmak üzere tüm modüler PCB baskı devre ihtiyaçlarınızın elektronik komponentlerini eksiksiz tedarik ediyoruz. ENTEGRE-IC, kapasitör, kondansatör vb…