Yüklemelerimiz

Her hafta Digikey, Mouser, Rochester, TTI, Arrow, Avnet, Future, Verical ve Master gibi
global distribütör firmalardan toptan elektronik komponent tedariği yapmaktayız.

Amerika Yüklemelerimiz

Amerika’nın önde gelen global distribütörlerinden düzenli yüklemeler yaparak ürünlerimizi tedarik etmekteyiz. Global firmalardan stoklu olan ürünleri her hafta diğer firmalardan ise 2 haftada bir çıkan Express yüklemelerimizle, ihtiyaç duyulan ürünlerin tedariğini çok kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

  • Global distribütör yüklemeleri
  • Express kargolama hizmeti
  • Kısa sürede teminat garantisi

Avrupa Yüklemelerimiz

Avrupa’nın önde gelen global distribütörlerinden düzenli yüklemeler yaparak ürünlerimizi tedarik etmekteyiz. Global firmalardan stoklu olan ürünleri her hafta diğer firmalardan ise 2 haftada bir çıkan Express yüklemelerimizle, ihtiyaç duyulan ürünlerin tedariğini çok kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

  • Global distribütör yüklemeleri
  • Express kargolama hizmeti
  • Kısa sürede teminat garantisi

Uzak Doğu Yüklemelerimiz

Uzak Doğu, küresel piyasada faaliyet gösterip komponent üretimi yapan firmalar için stratejik bir öneme sahiptir. Geniş ürün yelpazesine sahip olmasıyla birlikte fiyat skalası açısından birçok avantaj yaratmaktadır.

  • Shenzhen – Partner Ofisi
  • Hong Kong Depo
  • Mevcut Siparişlere Dahil Olmak
  • Güçlü & Global İş Birliği Ağı

Shenzhen – Partner Ofisi

ELEKTROGES olarak, hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlama misyonumuzla birlikte, Uzak Doğuda bulunan fabrikalar, distribütörler ve Shenzhen’de yer alan partner ofisimiz sayesinde yüklemelerimiz hızlıca sizlere ulaşabilmektedir.

Hong Kong Depo

İşbirliği yaptığımız birçok üretici firmanın fabrikası bu bölgede yer almaktadır. Bu lokasyonda bulunan ürünlerimizi toplayıp yine tek yükleme ile tek çatı altından hızlıca transfer sürecine başlamaktayız.

Güçlü & Global İş Birliği Ağı

Tüm bu süreçlerle birlikte danışmanlık hizmeti olarak da işbirliği içerisinde olduğumuz firmalar için muadil ürünle buluşma noktasında aktif rol alıyoruz, kendilerine numune çalışması yaparak ihtiyaca yönelik çözümler sunuyoruz.

Mevcut Siparişlere Dahil Olmak

Bir diğer çözüm ortaklığımız ise müşterilerimizin hali hazırda bulunan siparişlerinin kendi yüklememize dahil edilerek onları yükleme ve ekstra maliyetlerinden kurtarmaktayız.

Komponent Distribütörleri & Partnerlerimiz

Global distribütörlerden düzenli olarak her hafta yapılan toptan elektronik komponent yüklemelerimiz; uygun maliyetli, hızlı ve güvenilir bir şekilde kapınıza teslim edilmektedir. Sipariş ve fiyat teklifi için mesajlarınızı bekliyoruz!


ELEKTROGES

Line Card

Line Card başta olmak üzere tüm modüler PCB baskı devre ihtiyaçlarınızın elektronik komponentlerini eksiksiz tedarik ediyoruz. ENTEGRE-IC, kapasitör, kondansatör vb…

ELEKTROGES

Fiyat Teklifi Al

Elektronik komponent fiyat teklifi, stok bilgisi, ürün talebi ve toptan sipariş hakkında bilgi almak için form doldurun. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.