Fiyat Teklifi Al

Elektronik komponent fiyat teklifi, stok bilgisi ve ürün talebi ve toptan sipariş  vb konularda şimdi form doldurun. ELEKTROGES Satış Ekibi olarak, sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Teklif almak için lütfen formu doldurunuz.

  Tüm Elektronik Komponentlere

  Geniş Global Erişim ve Güçlü İş Birliği

  Digi-Key Electronics, Mouser, Farnell, Newark An Avnet Company, Arrow, Master, TTI, Onlinecomponents.com, Rochester ve TME başta olmak üzere gelişmiş global transfer ağımızla, express yüklemeler yaparak hızlı & ekonomik elektronik komponent tedariği sağlıyoruz.


  Uygun Fiyat

  Distribütör partnerlerimiz ve dünyanın dört bir yanındaki farklı kaynaklara erişimimiz sayesinde en uygun fiyatları sunabiliyoruz.

  Hızlı Teslimat

  Dünyanın farklı lokasyonlarındaki şube, partner ofis ve yükleme noktalarımız sayesinde Türkiye’nin en hızlı elektronik komponent tedariği yapan firmasıyız.

  Kaliteli Hizmet

  Kuruluşumuzdan itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutma politikamız ve profesyonel ekibimiz ile kaliteli hizmet her zaman önceliğimizdir.

  ELEKTROGES

  Yüklemelerimiz

  Her hafta Digikey, Mouser, Rochester, TTI, Arrow, Avnet, Future, Verical ve Master gibi global distribütör firmalardan toptan elektronik komponent tedariği yapmaktayız.

  ELEKTROGES

  Line Card

  Line Card başta olmak üzere tüm modüler PCB baskı devre ihtiyaçlarınızın elektronik komponentlerini eksiksiz tedarik ediyoruz. ENTEGRE-IC, kapasitör, kondansatör vb…