Hakkımızda

ELEKTROGES olarak; elektronik komponent alanındaki sektör uzmanlığımız ve global tedarik ağımız ile,
ihtiyacınız olan tüm elektronik devre bileşenlerini tedarik ediyoruz.

ELEKTROGES: Elektronik komponent tedariğinde güvenilir çözüm ortağınız

20 yılı aşkın elektrik elektronik malzeme ithalatına yönelik sektörel tecrübemiz ile elektronik ürün tedarik süreçlerine hızlı ve yenilikçi çözümler sunmak için ELEKTROGES Elektronik Tic. Ltd. Şti‘yi kurduk. Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu’dan express yüklemelerimiz ile proje ihtiyaçlarınıza uygun kalite standartlarında ve uygun fiyatlarla malzeme teminini titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Bunun yanı sıra ; mevcutta kullandığınız , üretimi durmuş malzemelerinizin veya üretim kısıtlamasından dolayı piyasa fiyatının çok üzerinde olan malzemelerinizin yerine aynı özellikte farklı markalardaki muadillerini sunarak sizlere çözüm ortağı olmuş oluyoruz.

Pazara Yeni Ürün Sunma Sürenizi Kısaltıyoruz

Kesintisiz inovasyon gereken 21.yy’da , veri haberleşmesinden IoT’ye kadar elektronik, pcb ve gömülü sistem süreçlerinizin tamamında ürün tedarik süresini kısaltarak maliyetlerinizi düşürme amacı ile sizlerin daha hızlı son ürün sunmasını misyon ediniyoruz.

En Hızlı, En güvenilir ve En Ekonomik

En seçkin elektronik komponent üreticilerinin ürünlerini, mümkün olan en kısa sürede ve yine mümkün olan en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırma vizyonu ile daima kendimizi geliştiriyoruz. Siparişten teslimata kadar en hızlı malzeme tedarik zincirini kuruyoruz.

Ürün Geliştirmeye Odaklanın!

A'dan Z'ye High-Tech Komponentler

Performanstan taviz vermeyin: Trafo & güç üniteleri, konnektörler, SMD / PCB elektronik devre elemanları, soğutucular, Bluetooth, Wifi, GSM, LTE vb. haberleşme modülleri kısacası ileri teknoloji ürün geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz son teknoloji elektronik komponentleri ELEKTROGES farkıyla sizlere teslim ediyoruz.

Sipariş, stok, ithalat, sevkiyat, teslimat...
Ürün tedariğine ait zorlu detayları bize bırakın!

ELEKTROGES Elektronik Tic. Ltd. Şti.